Sukces ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II

Uczeń klasy ósmej  SP1 w Sulęcinie, Stanisław Gęślowski, został wyróżniony w konkursie „Znaki pamięci o Sybirakach w województwie lubuskim” organizowanym przez Lubuskiego Kuratora Oświaty – Ewę Rawę.

Konkurs miał na celu pokazanie znaków pamięci o Sybirakach w województwie lubuskim, upamiętnienie ofiar tragicznych wydarzeń w dziejach narodu polskiego oraz zachęcenie uczniów lubuskich szkół do samodzielnych poszukiwań i przemyśleń. Warunkiem udziału w konkursie było przygotowanie pracy konkursowej w formie portfolio. W niezwykle dojrzałej i wartościowej pracy Stanisława znalazły się zdjęcia, mapy, artykuły prasowe, dokumenty, rysunki dotyczące znaku pamięci o Sybirakach w Sulęcinie, znajdującym się na sulęcińskim cmentarzu.

Serdecznie gratulujemy Stanisławowi i życzymy Mu dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.