WAKACJE :)

Nareszcie wakacje – i wreszcie można odpocząć od komputerów 🙂

Wszystkim życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku oraz normalnego powrotu do szkoły we wrześniu.

Świadectwa szkolne można odbierać z sekretariatu do piątku, 03 lipca, w godz. 8:00-14:00. Po tym terminie odbiór będzie możliwy na przełomie sierpnia i września.

Na przełomie lipca i sierpnia zapraszamy absolwentów klas 8 po odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty i podpisanie arkuszy ocen. O dokładnym terminie poinformujemy przez VULCANA. Przypominamy, że zaświadczenia E8 trzeba dostarczyć do wybranych szkół do wtorku, 4 sierpnia.

Informacje odnośnie pierwszoklasistów (klasa, wychowawca itp) przekażemy pod koniec sierpnia. Brakujące dokumenty i zdjęcia dostarczamy do sekretariatu na przełomie sierpnia i września.

Przypominamy, że w placówce cały czas obowiązuje reżim sanitarny – przy wejściu do szkoły proszę pamiętać o maseczkach, odkażaniu rąk i zachowaniu bezpiecznych odstępów.