Noc bibliotek

V Noc Bibliotek już za nami. 4 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez bibliotekę szkolną. W piątek wszyscy spotkaliśmy się w murach Biblioteki Pedagogicznej, aby właśnie tam przeżyć tę niezwykłą noc.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas szóstych, którzy grali w grę planszową Sowie życie, układali puzzle z wizerunkami sów, grali w sowie memory. Następnie wysłuchali  zaproszonego gościa – leśnika Marka Pławuszewskiego, który zapoznał uczniów z ciekawostkami z życia sów. Pod okiem pani Beaty Szulc – Krajki wykonali wspaniałe sowy z orgiami modułowego. Każdy uczestnik na pamiątkę udziału w Nocy Bibliotek, zabrał taką piękną sowę do domu. W trakcie zajęć wszyscy wzmocniliśmy się pysznymi babeczkami pani Beatki. Następna Noc Bibliotek już za rok. Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.