XXXII Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

W dniu 16 marca 2023 roku po raz  XXXII  w Polsce odbył się Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”. Tradycyjnie już z naszej szkoły
w konkursie wzięli udział chętni uczniowie.
W  br. startowało 79 uczniów rozwiązując zadania
w czterech kategoriach: ŻACZEK, MALUCH, BENIAMIN, KADET.

W drugiej połowie maja otrzymaliśmy wyniki konkursu. Aż 14 uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienie w konkursie! Są to: Kałużny Szymon, Duź Adam, Szablewska Maja, Solski Szymon, Małek Łukasz, Bieniek Zoja, Sobczak Lena, Dziadas Nela, Pacześna Sophie, Konarski Patryk, Kochańska Hanna, Przybysz Weronika, Buczkowski Ignacy, Mikołajczyk Natalia.
Najwyższe wyniki punktowe w naszej szkole uzyskali: Pacześna Sophie, Konarski Patryk, Kochańska Hanna. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy osiągnięć!