ZIMOWISKO 2019

Zimowisko mamy już za sobą. Niektórzy wyjeżdżali z rodzicami w góry, inni do rodziny, ale grono uczniów nie miało możliwości wyjazdu, dlatego w pierwszym tygodniu ferii zimowych zorganizowane zostało zimowisko, które zachęciło grupę około 70 uczniów do spędzenia wolnego czasu wspólnie w szkole.

Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do godz. 13:30, zakończone smakowitym obiadkiem. Zimowisko obfitowało w wiele ciekawych atrakcji: zorganizowano zajęcia sportowo – rekreacyjne na sali gimnastycznej oraz wyjazd na pływalnię „Kasztelanka” do Międzyrzecza, których celem było nie tylko rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej, ale również integracja uczniów oraz zajęcia plastyczne; dzieci brały chętnie udział w grach planszowych, układały puzzle, rozwiązywały rebusy i zagadki. W Sulęcińskim Ośrodku Kultury obejrzały film pt. „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”. Wielu emocji dostarczył dzieciom wyjazd do Majalandu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywnie i miło spędzony czas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.