„Dogonić Pipi…”

5 grudnia 2018 r. uczniowie z klasy 1a i 1b naszej szkoły odwiedzili filharmonię gorzowską. Obejrzały  przepiękny musical pt.:,, Dogonić Pipii”, na motywach książek o Pippi Langstrump Astrid Lindgren.

Pipii to niezwykła dziewczynka o nieposkromionej wyobraźni i wielkim sercu. Dzięki połączonym siłom młodych wykonawców i doświadczonych artystów przenieśli nas  do jedynej na świecie Willi Śmiesznotki, by wraz z Pippi Pończoszanką oraz jej przyjaciółmi śmiać się, przeżywać przygody, zrobić trochę zamieszania w spokojnym małym miasteczku    i – od czasu do czasu – zmierzyć się z poważnym i bardzo poukładanym światem dorosłych.

Celem  wyjazdu była integracja klas, rozwijanie wrażliwości artystycznej a także rozwijanie zainteresowań teatralnych i muzycznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.