Projekt „Luty z integracją w tle!

„Luty z integracją w tle! to projekt, który – jak wskazuje tytuł, realizowaliśmy w naszej szkole
w drugim miesiącu bieżącego roku.
Otrzymał on dofinansowanie w ramach konkursu grantowego Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) – Agendy ONZ.

Projekt zorientowany był na integrację społeczności szkolnej, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z Ukrainy i ich rodziców. Dzieci i młodzież brały udział w różnego typu przedsięwzięciach. Warsztaty rękodzielnicze, wokalne i multimedialne stanowiły pole do współpracy oraz lepszego poznania się.
Dla rodziców zaproponowaliśmy warsztaty rękodzielnicze. W przerwach czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Dziękujemy p. Dianie Chajec (warsztaty wokalne), animatorkom ze Stowarzyszenia „Mam Pomysł” na czele z p. Teresą Pelc oraz p. Klaudiuszowi Wojdydze (warsztaty multimedialne) za profesjonalne poprowadzenie działań projektowych.

Ewa Krynicka