NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018

11 grudnia 2018 r. w auli Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyła się Gala, wręczenie nagród dla najlepszych nauczycieli i szkół z całego województwa lubuskiego. To Czytelnicy Gazety Lubuskiej swoimi głosami zdecydowali, kto powinien otrzymać tytuł Nauczyciela oraz Szkoły na Medal roku 2018.

Każdy z laureatów otrzymał medal oraz atrakcyjną nagrodę. Plebiscyt prowadzony był pod honorowym patronatem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka oraz patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy. Partnerem plebiscytu były firmy ENEA SA i SWISS KRONO.  W konkursie tym wzięła również udział nasza koleżanka, Anna Gardziejewska – wychowawczyni klasy IA.    W kategorii: Nauczyciel klas I-III zajęła I miejsce w powiecie sulęcińskim. Gratulujemy.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.