Dzień Babci i Dziadka!

19 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Na wstępie Pani Ania przywitała i złożyła życzenia wszystkim dziadkom. W pięknej udekorowanej sali dzieci przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na które złożyły się wzruszające wiersze
i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w odcinku specjalnym Familiady, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami.

Z ust dzieci wybrzmiało ,,Sto lat’”, a następnie obdarowano dziadków upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Dzieci, poprzez program artystyczny, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.