Jest taki dzień… (12.01.2023r.)

Jest taki dzień, Dzień Bożego Narodzenia.
Kilkanaście dni temu spędziliśmy go w gronie rodzinnym. 12.01.2023r. uczniowie klas 1-3 przenieśli namiastkę naszych tradycji świątecznych do szkoły,
aby wśród przyjaciół przeżyć jeszcze raz chwile tego cudownego Bożonarodzeniowego nastroju.
W klimacie Świąt Bożego Narodzenia i blasku choinki Trzej Królowie przywitali dyrekcję, grono pedagogiczne oraz kolędników.

Każda z klas przygotowała i zaśpiewała wybraną kolędę lub pastorałkę, zapraszając pozostałych do wspólnego kolędowania. Wszyscy dołożyli starań i wysiłku, aby zaprezentować się jak najlepiej. Kolędowaliśmy w języku polskim i ukraińskim.
Na zakończenie uczniowie klas 1-3 wspólnie zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, a Trzej Królowie złożyli wszystkim noworoczne życzenia.