Projekt: ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Drodzy uczniowie i rodzice !!!
Nasza szkoła przystąpiła do projektu:
,,
Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 01 stycznia – 03 lutego 2023r.

Miejsce Akcji: Parking SP 1 Sulęcin – za halą sportową (od strony starego WKU)

Koordynator: Tadeusz Domaszewicz

W sprawie zbiórki elektrośmieci – przywóz (termin i miejsce) proszę uzgadniać z panem Tadeuszem Domaszewiczem, tel. 505-086-099.

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP

SPRZĘT PRZYWOZIMY W TERMINIE UZGODNIONYM
Z KOORDYNATOREM

ODDAWANY SPRZĘT POWINIEN BYĆ W MIARĘ KOMPLETNY
(MOŻNA WYMONTOWAĆ DYSKI Z KOMPUTERÓW)

NIE ODBIERAMY: TONERÓW, ŻARÓWEK I ŚWIETLÓWEK!

Rodzaje sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce.docx (1) (3)