Finał mikołajkowej akcji: „Ty też możesz zostać świętym Mikołajem” (21.12.2022r.)

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
/Jan Paweł II/

Jak już wspominaliśmy, 6 grudnia pięknym pomysłem na spędzenie Mikołajek
w tym roku, była uczniowska życzliwość, wspólna koleżeńska integracja i pomoc potrzebującym.
Dziś finał akcji mikołajkowej: „Ty też możesz zostać świętym Mikołajem”, której pomysłodawcom i organizatorem był Samorząd Uczniowski
i wolontariat szkolny.

Z pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży ciast upieczonych przez uczniów naszej szkoły i ich rodziców, które rozprowadzano w dniu 6 grudnia, Samorząd Uczniowski i wolontariat szkolny przekazał na zakup paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących kolegów i koleżanek z naszej szkoły. Zostało zakupionych  i przygotowanych 16 paczek świątecznych, które w dniu dzisiejszym tj. 21.12.2022r, trafiły do dzieci i ich rodzin.

Dziękujemy za zaangażowanie, zorganizowanie i przebieg akcji mikołajkowej w naszej szkole, jak zawsze niezastąpionemu Samorządowi Uczniowskiemu i szkolnemu wolontariatowi.
To wielka sprawa być wyczulonym na tych, którzy są wśród nas i potrzebują pomocy.