„Dobroczynny Festiwal Radości”

Na zakończenie tygodnia, w którym obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pokoju, w piątek 23 września 2022r., dzięki współpracy z Fundacją ESPA ze Szczecina, zorganizowaliśmy dla naszych uczniów
z Ukrainy: „Dobroczynny Festiwal Radości”.
Moc uśmiechu oraz radosnej i interaktywnej zabawy zapewniła para Klaunów: Andzia Kuleczka  i Dziczek.

Wspólna zabawa: śmieszne skecze, tańce, smocze łapy, strzelanie z łuku oraz dmuchany zamek, wypełniła naszym uczniom ponad dwie godziny dobrej zabawy. Jednym słowem Klaun Andzia i Dziczek – pasjonaci zabaw, uśmiechu i radości, z pewnością osiągnęli zamierzony cel – uśmiechy na twarzach naszych ukraińskich uczniów.
Dziękujemy i do zobaczenia może jeszcze kiedyś!?
🙂