Nauczanie zdalne od 09 listopada

W związku z wprowadzeniem przez rząd nauczania zdalnego dla wszystkich klas szkół podstawowych w okresie 09-29.11.2020r, informuję że:

• wszystkie klasy SP1 od 9 listopada przechodzą na nauczanie zdalne z domu
  • w nauczaniu będzie wykorzystywana głównie platforma GOOGLE CLASSROOM i GOOGLE MEET
  • dopuszcza się również przekazywanie materiału dla uczniów przez dziennik elektroniczny oraz pocztę mailową
  • klasy 4-8 pracują zgodnie z planem zajęć i w stałych godzinach lekcyjnych
  • plan zajęć i godziny pracy dla klas 1-3 przekażą rodzicom wychowawcy klas
  • od 9 listopada szkoła zapewnia opiekę świetlicową (06:30-15:30) wyłącznie dla uczniów klas I-III, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.
  • w okresie pracy zdalnej nie ma obiadów szkolnych ani dowozów
  • ze strony INFORMACJE I DOKUMENTY można pobrać zaświadczenie o zamknięciu szkoły

Przypominam, że aktywny udział w zajęciach jest obowiązkiem uczniów i podlega ocenie.

Proszę również o ograniczenie przez rodziców bezpośredniego kontaktu ze szkołą – preferowany kontakt telefoniczny, mailowy lub przez skrzynkę podawczą na drzwiach szkoły.