Opłata za obiady szkolne

Przypominamy wszystkim rodzicom dzieci korzystających z obiadów na stołówce szkolnej, że termin wpłat za obiady upływa 15 dnia danego miesiąca.

Ponieważ regulamin korzystania ze stołówki dopuszcza jedynie miesięczny poślizg w opłatach za wyżywienie, informujemy że uczniowie, którzy mają nieuregulowane opłaty za wrzesień, z dniem 02 listopada zostaną skreśleni z listy obiadów.

Uczniowie, którzy nie uregulowali opłaty za październik proszeni są o pilne uregulowanie zaległości – w przeciwnym razie zostaną wykreśleni z obiadów po 15 listopada.

Informujemy również, że wobec osób zalegających z opłatami szkoła ma prawo dochodzić roszczeń na drodze sądowej.