Szkoła po 12 października

Drodzy Rodzice!

Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń, przedłużamy okres izolacji młodzieży – czwartek i piątek będą w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć z puli dyrektora szkoły. W te dni pracuje tylko świetlica klas 1-3 (6:30-15:30). Nie ma obiadów. Przewozy szkolne realizowane są tylko dla SP nr 2.

Wpłaty na ubezpieczenie uczniów przedłużone zostają do poniedziałku, 19 października.

Przypominam o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej (również w szkole).

Na chwilę obecną, od poniedziałku, 19.10, planujemy wznowienie w szkole pełnego nauczania stacjonarnego.

Ze względu na dużą dynamikę zmian, proszę o bieżące śledzenie informacji na naszej stronie.

Izabela Hutyra