Obiady szkolne

Obiady (wyłącznie dla osób, które do 15 września złożyły deklarację zapisu oraz dla dożywiania w ramach OPS) uruchamiamy od środy, 16 września.

Osoby, które będą chciały dopisać się na obiady w późniejszym terminie, składają wypełnioną deklarację (INFORMACJE I DOKUMENTY – KARTA ZAPISU DZIECKA NA OBIADY) w sekretariacie. O terminie uruchomienia obiadu uczniowie zostaną poinformowani przez wychowawcę (minimum kilka dni oczekiwania).

Proszę pamiętać o terminowym opłacaniu obiadów (wyłącznie przelewem), zgłaszaniu telefonicznym nieobecności w danym dniu do 08:00 i o wypisywaniu się z obiadów wyłącznie na piśmie (druk na odwrocie deklaracji).

Telefon do p. Intendentki (kwoty do zapłaty, zgłoszenie nieobecności) – 95 755-2868

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.