Dzień Babci i Dziadka w Klasie 3C

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są w nim takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – To Dzień Babci i Dziadka. Z okazji tego święta 22 stycznia klasa 3c przygotowała uroczystość, podczas której babcie i dziadkowie mogli  podziwiać swoje pociechy  w  różnych  formach  artystycznych.

Mali  artyści  z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa pod ich adresem. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić  swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.  Po występach uczniowie wręczyli swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Ten wieczór pełen uśmiechów, wzruszeń i radości zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, by zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w uroczystości oraz upiekli ciasta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.