Pierwszoklasiści w Teatrze…

Dnia 9 stycznia 2020 roku pierwszoklasiści z naszej szkoły wraz z opiekunami Panią Ewą Andrzejczyk, Bogusią Grzegorek, Eweliną Marszałek oraz Katarzyną Ścieszką wybrały się na wycieczkę do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim na spektakl: „Pinokio”.

 

Praca, nauka, życzliwość, troskliwość wobec słabszych i odpowiedzialność  za własne czyny- takie wartości utrwalili sobie uczniowie podczas oglądania przedstawienia.

Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Pierwszaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały spektakl, a pozytywnym komentarzom nie było końca: Fajne! Super! Ciekawe! Mądre! Ładne!, itd.

Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.