#SzkołaDoHymnu (08.11.2019r.)

Ponad 19 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całej Polski zgłosiło się do udziału w akcji „Szkoła do hymnu”. Polegała ona na tym, że uczniowie i nauczyciele w piątek (08.11.2019r.) wspólnie, o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego.

Hymn Narodowy w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.

#SzkołaDoHymnu (08.11.2019r.)

Akcja: #SzkołaDoHymnu (08.11.2019r.)Ponad 19 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całej Polski zgłosiło się do udziału w akcji „#SzkołaDoHymnu”. Polegała ona na tym, że uczniowie i nauczyciele w piątek (08.11.2019r.) wspólnie, o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego. Hymn Narodowy w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie Piątek, 8 listopada 2019