SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Zakończyła się tegoroczna edycja wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie zdobyli trzy tytuły laureata i dwa tytuły finalisty tych konkursów.

Marcin Chabza uzyskał tytuł laureata konkursu z historii (nauczycielka przygotowująca, pani Renata Majcher), Filip Banasiak uzyskał tytuł laureata konkursu z fizyki (nauczyciel przygotowujący, pan Krzysztof Kopij) Zuzanna Rajman uzyskała tytuł laureata konkursu z fizyki (nauczyciel przygotowujący, pan Krzysztof Kopij), Filip Banasiak uzyskał tytuł finalisty z języka angielskiego (nauczycielka przygotowująca, pani Julita Janiak), Katarzyna Grzejda uzyskała tytuł finalistki konkursu z języka polskiego (nauczycielka przygotowująca, pani Agnieszka Gocal).

Na szczególne gratulacje zasłużył Filip Banasiak, który uzyskał tytuł laureata i finalisty.

Warto przypomnieć, że tytuł Laureata uzyskany w konkursie organizowanym przez Kuratora Oświaty oznacza zwolnienie z danego zakresu egzaminu na zakończenie szkoły i przyznanie automatycznie maksymalnej ilości punktów. Ponadto, co niezwykle istotne dla uczniów, laureat ma pierwszeństwo w rekrutacji do każdej wybranej przez niego szkoły średniej, a to oznacza możliwość podjęcia nauki w najlepszych szkołach w Polsce. Tytuł Finalisty daje natomiast dodatkowe, cenne punkty doliczane absolwentowi szkoły przy postępowaniu rekrutacyjnym do szkół średnich.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.