DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI (13.11.2023r.)

Tradycyjnie z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole zorganizowano konkurs historyczny pod nazwą „Drogi do Niepodległości”.

 

 

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: wiedzy historycznej oraz plastyczny.
W konkursie wiedzy o niepodległości Polski uczniowie klas VII i VIII startowali w trzyosobowych drużynach. Najlepsi w tej konkurencji okazali się Malwina Żmudzińska VIIa, Mateusz Pastusiak VIIb, Aleksander Maśluk VIIb, drugie miejsce zajęła drużyna z VIIa Emil Harasimowicz, Hubert Lipiński, Grzegorz Stasiłowicz, trzecie miejsce zajęła drużyna z VIIc Tomasz Bławat, Bartosz Kochański, Mateusz Mieleszko. W konkursie plastycznym udział brali uczniowie klas IV – VIII. W gronie nagrodzonych uczniów znaleźli się Zoja Bieniek, Zofia Januszko, Zofia Blicharz, Zofia Szczucińska, Hubert Komar. Nagrodę specjalną otrzymała Nadia Hurko, która namalowała piękny obraz farbami olejnymi. Nagrody zostały wręczone przez panią Izabelę Hutyrę dyrektor naszej szkoły podczas uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości.
Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.  

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.