W KARNAWALE ODBYWAJĄ SIĘ BALE

W dniu 5 lutego 2019 roku, popołudniu, w SP nr 1 w Sulęcinie odbył się bal karnawałowy dla klas I i II. Wychowawczynie wszystkich klas zadbały o piękny wystrój sali gimnastycznej, na której odbywała się zabawa dzieci. Wszyscy uczniowie natomiast kolorowo i pomysłowo poprzebierali się. Całą imprezę poprowadziła profesjonalnie grupa animatorów z poznańskiej Szkoły Tańca ,,Hajdasz”.

Wszystkie dzieci z wielką radością i chęcią włączały się do wspólnych zabaw i konkursów przy muzyce. Było wesoło, zabawnie, kolorowo i tanecznie. Na zakończenie dzieci otrzymały od prowadzących animatorów kolorowe naklejki. Nasz bal karnawałowy był bardzo udany, a wrażenia na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.