Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 (04.09.2023r.)

Nowy rok szkolny 2023/24 w naszej szkole rozpoczął się o 8.30 spotkaniami z wychowawcami klas a następnie o 9.30 uroczystym apelem. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Malwina Żmudzińska  przywitała zaproszonych gości p. Dariusza Ejcharta – burmistrza Sulęcina, ks. proboszcza Sławomira Przychodnego, p. Zbigniewa Szczepańskiego – przewodniczącego Rady Miasta, uczniów, rodziców , dyrekcję oraz Grono Pedagogiczne.

Następnie p. Izabela Hutyra – dyrektor szkoły zabrała głos motywując uczniów do rozwijania swoich pasji, talentów oraz zdobywania satysfakcjonujących wyników. Również zaproszeni goście w swoich wystąpieniach życzyli  uczniom oraz nauczycielom samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Samorząd Uczniowski również życzy wszystkim uczniom, dyrekcji, jak najlepszych wyników oraz radości w tym nowym roku szkolnym 2023/2024.  

/zdjęcia: Łukasz Wiernowolski/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.